Toont het enige resultaat
4.32 kWh/24h
Multideckkoeler, supermarkt MDCA937HB
SKU:
55389
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.151,20 excl. btw| Bruto/netto gewicht | 290 / 260 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Externe maat (BxDxH) | 1017 x 805 x 2095 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1150 x 900 x 2400 mm |
| 40 ft containerlading | 26 st |
| GTIN / EAN | 5708181741150 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeur |
| Isolatiedichtheid | 40 kg/m³ |
| Max belasting op planken | 120 kg/m² |
| Plankkleur | Nero |
| Plankmaten | 937×400 |
| Planken aantal & type | 5 zwart plaatstaal |
| Totaal displaygebied | 1.29 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 786 / 555 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 120 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 2143143 |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1577 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.32 kWh/24h |
| EEI | 16.4 % |
| Input vermogen | 795 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 60 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 937 x 565 x 1512 mm |
| Merk | Tefcold |