Toont het enige resultaat
1219294
Vriezer voor schepijs MIRABELLA 9
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.529,60 excl. btw
SKU:
20328
| Bruto/netto gewicht | 157 / 136 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7016 |
| Binnenafwerking | Grijs / Roestvrijstaal |
| Externe maat (BxDxH) | 1652 x 677 x 1190 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1735 x 740 x 1290 mm |
| 40 ft containerlading | 20 st |
| GTIN / EAN | 5708181617578 |
| Totaal displaygebied | 0.53 m² |
| Temperatuurbereik | -20 tot -5 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 439 / 306 l |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 125 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1219294 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 5205 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 14.26 kWh/24h |
| Input vermogen | 700 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | mm |
| Merk | Tefcold |