Toont alle 2 resultaten
1443977
Open wandkoeler MCWB150
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.476,00 excl. btw
SKU:
46245
| Bruto/netto gewicht | 305 / 235 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1512 x 630 x 1920 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1600 x 680 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 21 st |
| GTIN / EAN | 5708181725686 |
| Deur aantal & type | |
| Plankkleur | Bianco |
| Totaal displaygebied | 1.84 m² |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Nachtgordijn | Ja |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 790 / 670 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED als optie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | F |
| EPREL No | 1443977 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 6770 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 18.55 kWh/24h |
| EEI | 62.2 % |
| Input vermogen | 1210 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 61 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1450 x 436 x 1250 mm |
| Merk | Tefcold |
Zwarte multideck (CRON BK) MCB150
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.476,00 excl. btw
SKU:
45586
| Bruto/netto gewicht | 305 / 235 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 1512 x 630 x 1920 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1600 x 680 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 21 st |
| GTIN / EAN | 5708181722272 |
| Deur aantal & type | |
| Plankkleur | Nero |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 1.84 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 790 / 670 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED als optie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | F |
| EPREL No | 1443977 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 6770 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 18.55 kWh/24h |
| EEI | 62.2 % |
| Input vermogen | 1210 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 61 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1450 x 436 x 1250 mm |
| Nachtgordijn | Ja |
| Merk | Tefcold |