Toont het enige resultaat
1745671
Vrieskast consumptie-ijs IC501SCEB
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 824,80 excl. btw
SKU:
48843
| Bruto/netto gewicht | 85 / 72 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1550 x 615 x 949 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1640 x 750 x 1010 mm |
| 40 ft containerlading | 42 st |
| GTIN / EAN | 5708181731007 |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 427 / 398 l |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1745671 |
| Energieverbruik per jaar | 929 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.55 kWh/24h |
| EEI | 44.1 % |
| Input vermogen | 191 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1420 x 495 x 710 mm |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van gehard glas |
| Mand aantal & type | 6 Draadmanden, wit |
| Merk | Tefcold |