Toont het enige resultaat
1970634
Multideckkoeler, supermarkt Galaxy+ GP14FGD Black
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.788,00 excl. btw
SKU:
42275
| Bruto/netto gewicht | 369 / 285 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Externe maat (BxDxH) | 1330 x 750 x 2040 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1350 x 770 x 2320 mm |
| 40 ft containerlading | 23 st |
| GTIN / EAN | 5708181710811 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 160 kg/m² |
| Plankkleur | Nero |
| Plankmaten | 1250x400mm |
| Planken aantal & type | 5 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 1.91 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 1443 / 629 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 140 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1970634 |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1336 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.66 kWh/24h |
| EEI | 12 % |
| Input vermogen | 178 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 55 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1250 x 544 x 1562 mm |
| Merk | Tefcold |