Toont het enige resultaat
1989785
Minibar TM33G-1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 230,40 excl. btw
SKU:
53914
| Bruto/netto gewicht | 22.5 / 20.5 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | ABS, RAL7005 |
| Externe maat (BxDxH) | 402 x 429 x 500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 450 x 470 x 540 mm |
| 40 ft containerlading | 500 st |
| GTIN / EAN | 5708181738426 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 10 kg/m² |
| Planken aantal & type | 1 draadplanken grijs |
| Temperatuurbereik | +5 tot +14 °C |
| Klimaatklasse | N |
| Bruto/netto volume | 28 / 26 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Absorptie |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | NH3 |
| Koelmiddelinhoud | 65 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | G |
| EPREL No | 1989785 |
| Energieverbruik per jaar | 230 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.63 kWh/24h |
| EEI | 299.1 % |
| Input vermogen | 50 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | 312 x 225 x 395 mm |
| Merk | Tefcold |