Toont het enige resultaat
2008581
Geventileerde koeltoonbank SOCA12590A
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 5.677,60 excl. btw
SKU:
54142
| Bruto/netto gewicht | 260 / 220 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Grijs RAL7015 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1298 x 1120 x 1190 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1500 x 1250 x 1400 mm |
| 40 ft containerlading | 8 st |
| GTIN / EAN | 5708181738990 |
| Isolatiedichtheid | 50 kg/m³ |
| Totaal displaygebied | 1.27 m² |
| Temperatuurbereik | 0 tot +4 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 325 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 2008581 |
| Energieverbruik per jaar | 2190 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6 kWh/24h |
| EEI | 62 % |
| Input vermogen | 320 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 59 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1250 x 900 x 545 mm |
| Merk | Tefcold |