Toont alle 2 resultaten
460133
Displaykoeler LGC5000
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.070,40 excl. btw
SKU:
54988
| Bruto/netto gewicht | 210 / 190 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1382 x 805 x 2065 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1430 x 860 x 2260 mm |
| 40 ft containerlading | 22 st |
| GTIN / EAN | 5708181740573 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 10 |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankmaten | 618*622 |
| Temperatuurbereik | +1 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 1108 / 922 l |
| Type ontdooiing | Automatisch / Automatische ontdooicyclus |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 120 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 400 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 58 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1262 x 640 x 1520 mm |
| Totaal displaygebied | 1.38 m² |
| Klimaatklasse | 4 |
| Binnenverlichting | LED |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 460133 |
| Energieverbruik per jaar | 1900 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.21 kWh/24h |
| EEI | 19 % |
| Merk | Tefcold |
Displaykoeler LGC5000B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.070,40 excl. btw
SKU:
56025
| Bruto/netto gewicht | 210 / 190 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 1382 x 805 x 2065 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1430 x 860 x 2260 mm |
| 40 ft containerlading | 22 st |
| GTIN / EAN | 5708181742270 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankmaten | 618*622 |
| Planken aantal & type | 10 |
| Totaal displaygebied | 1.38 m² |
| Temperatuurbereik | +1 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 1108 / 922 l |
| Binnenverlichting | LED |
| Type ontdooiing | Automatisch / Automatische ontdooicyclus |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 120 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 460133 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1900 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.21 kWh/24h |
| EEI | 19 % |
| Input vermogen | 400 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 58 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1262 x 640 x 1520 mm |
| Merk | Tefcold |