Toont het enige resultaat
494552
Koelvitrine LPD903F/BLACK
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.920,80 excl. btw
SKU:
31536
| Bruto/netto gewicht | 236 / 180 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal / glas |
| Binnenafwerking | Roestvrijstaal / glas |
| Externe maat (BxDxH) | 905 x 745 x 1350 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 980 x 820 x 1480 mm |
| 40 ft containerlading | 28 st |
| GTIN / EAN | 5708181212025 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Plankmaten | 75×33 / 75×33 / 75×33 / 75×44 |
| Planken aantal & type | 3 glazen planken + basis |
| Totaal displaygebied | 1.72 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 390 / 210 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 494552 |
| Energieverbruik per jaar | 4318 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 11.83 kWh/24h |
| EEI | 39.5 % |
| Input vermogen | 530 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 58 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 840 x 510 x 774 mm |
| Merk | Tefcold |