Toont alle 2 resultaten
734371
Wijnkoeler TFW400-2F
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.320,00 excl. btw
SKU:
34132
| Bruto/netto gewicht | 111 / 106 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 595 x 680 x 1760 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 650 x 760 x 2000 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181995102 |
| Deur aantal & type | 1 scharnierdeur, zonder frame |
| Planken aantal & type | 14 houten wijnrekken |
| Max belasting op planken | 35 kg/m² |
| Temperatuurbereik | +5 tot +10 / +10 tot +18 °C |
| Bruto/netto volume | 416 / 350 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 55 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 220 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 515 x 532 x 1585 mm |
| Klimaatklasse | 4 |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Met ventilator |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | G |
| EPREL No | 734371 |
| Energieverbruik per jaar | 175 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.48 kWh/24h |
| EEI | 167 % |
| Wijnflessen 750 ml | 163 st |
| Merk | Tefcold |
Wijnkoeler TFW400-2S
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.339,20 excl. btw
SKU:
34131
| Bruto/netto gewicht | 111 / 106 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 595 x 680 x 1760 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 650 x 760 x 2000 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181995096 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 35 kg/m² |
| Planken aantal & type | 14 houten wijnrekken |
| Temperatuurbereik | +5 tot +10 / +10 tot +18 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 416 / 350 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 55 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | G |
| EPREL No | 734371 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 175 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.48 kWh/24h |
| EEI | 167 % |
| Input vermogen | 220 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 515 x 532 x 1585 mm |
| Wijnflessen 750 ml | 163 st |
| Merk | Tefcold |