Toont het enige resultaat
97398
bakkerijkoeler 60/40 BK850
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.754,40 excl. btw
SKU:
17666
| Bruto/netto gewicht | 161 / 143 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 740 x 990 x 2010 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 770 x 1020 x 2070 mm |
| 40 ft containerlading | 31 st |
| GTIN / EAN | 5708181363079 |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende dichte scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Planken aantal & type | 10 geleiders voor bakkersladen |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 850 / 737 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 100 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 97398 |
| Energieverbruik per jaar | 790 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.17 kWh/24h |
| EEI | 48.6 % |
| Input vermogen | 330 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 620 x 860 x 1397 mm |
| Merk | Tefcold |