Toont alle 4 resultaten
1200 x 2700 x 2200 mm
Koelcelpanelen 80 mm CR 120x270x220
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.155,20 excl. btw
SKU:
44039
| Bruto/netto gewicht | 235 / 215 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1200 x 2700 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2500 x 1300 x 1200 mm |
| 40 ft containerlading | 8 st |
| GTIN / EAN | 5708181711795 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Slot | Ja |
| Interne maat (BxDxH) | 1040 x 2540 x 2040 mm |
| Max belasting op vloer | 1500 kg/m² |
| Wanddikte | 80 mm |
| Intern volume | 5.39 m³ |
| Merk | Tefcold |
Koelruimte (Compleet met monoblock) CRPF1227
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.910,40 excl. btw
SKU:
44167
| Bruto/netto gewicht | 315 / 285 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1200 x 2700 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2500 x 1300 x 2400 mm |
| 40 ft containerlading | 8 st |
| GTIN / EAN | 5708181711603 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur B:580 H:1845 |
| Max belasting op vloer | 1500 kg/m² |
| Wanddikte | 80 mm |
| Intern volume | 5.39 m³ |
| Temperatuurbereik | 0 tot +8 °C |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 130 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 6833 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 18.72 kWh/24h |
| Input vermogen | 860 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 60 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1040 x 2540 x 2040 mm |
| Merk | Tefcold |
Vriescelpanelen 120 mm CR 120x270x220
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.862,40 excl. btw
SKU:
44139
| Bruto/netto gewicht | 430 / 410 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1200 x 2700 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2500 x 1900 x 1400 mm |
| 40 ft containerlading | 8 st |
| GTIN / EAN | 5708181712273 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Max belasting op vloer | 2000 kg/m² |
| Wanddikte | 120 mm |
| Intern volume | 4.63 m³ |
| Slot | Ja |
| Interne maat (BxDxH) | 960 x 2460 x 1960 mm |
| Merk | Tefcold |
Vriesruimte (Compleet met monoblock) CRNF1227
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 6.300,80 excl. btw
SKU:
44223
| Bruto/netto gewicht | 520 / 490 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1200 x 2700 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2500 x 1900 x 2400 mm |
| 40 ft containerlading | 8 st |
| GTIN / EAN | 5708181711641 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur B:580 H:1765 |
| Temperatuurbereik | -20 tot -10 °C |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 8208 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 22.49 kWh/24h |
| Input vermogen | 1100 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 60 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 960 x 2460 x 1960 mm |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Max belasting op vloer | 2000 kg/m² |
| Wanddikte | 120 mm |
| Intern volume | 4.63 m³ |
| Slot | Ja |
| Merk | Tefcold |