Toont alle 8 resultaten
217 st
Flessenkoeler (SC381) CEV425CP 2 LED (Topcold)
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 659,20 excl. btw
SKU:
47060
| Bruto/netto gewicht | 83 / 78 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 595 x 640 x 1980 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 665 x 715 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181726492 |
| Flessen 330 ml | 217 st |
| Petflessen 500 ml | 217 st |
| Blikken 330 ml | 455 st |
| Blikken 500 ml | 301 st |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 490 x 360 mm |
| Planken aantal & type | 5 draadplanken wit |
| Type kap | L-vorm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 358 / 345 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | LED binnen in deurlijst |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 70 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 605352 |
| Energieverbruik per jaar | 821 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.25 kWh/24h |
| EEI | 49.7 % |
| Input vermogen | 295 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 470 x 440 x 1555 mm |
| Merk | Tefcold |
Flessenkoeler (T401/LUX) CEV425 1 LED (Topcold)
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 640,80 excl. btw
SKU:
45656
| Bruto/netto gewicht | 80 / 75 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 595 x 600 x 1840 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 665 x 710 x 2000 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181722753 |
| Flessen 330 ml | 217 st |
| Petflessen 500 ml | 217 st |
| Blikken 330 ml | 455 st |
| Blikken 500 ml | 301 st |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 490 x 360 mm |
| Planken aantal & type | 5 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 358 / 345 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | LED binnen in deurlijst |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 70 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 469803 |
| Energieverbruik per jaar | 803 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.2 kWh/24h |
| EEI | 48.6 % |
| Input vermogen | 295 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 470 x 440 x 1555 mm |
| Merk | Tefcold |
Flessenkoeler CEV425 1 LED Int. White Ext. Black (T401)
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 650,40 excl. btw
SKU:
46129
| Bruto/netto gewicht | 80 / 75 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 595 x 600 x 1840 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 665 x 710 x 2000 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181725075 |
| Flessen 330 ml | 217 st |
| Petflessen 500 ml | 217 st |
| Blikken 330 ml | 455 st |
| Blikken 500 ml | 301 st |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 5 draadplanken wit |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 490 x 360 mm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 358 / 345 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED binnen in deurlijst |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 70 g |
| Koelmiddel | R600a |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 469803 |
| Energieverbruik per jaar | 803 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.2 kWh/24h |
| EEI | 48.6 % |
| Input vermogen | 295 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 470 x 440 x 1555 mm |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Merk | Tefcold |
Flessenkoeler FS1380
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 677,60 excl. btw
SKU:
15892
| Bruto/netto gewicht | 81 / 74 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 595 x 640 x 1840 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 680 x 710 x 1940 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181002077 |
| Flessen 330 ml | 217 st |
| Petflessen 500 ml | 217 st |
| Blikken 330 ml | 455 st |
| Blikken 500 ml | 301 st |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 498 x 405 mm |
| Planken aantal & type | 5 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 358 / 345 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1016915 |
| Energieverbruik per jaar | 803 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.2 kWh/24h |
| EEI | 48.6 % |
| Input vermogen | 295 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 505 x 462 x 1555 mm |
| Merk | Tefcold |
Flessenkoeler FSC1380
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 716,80 excl. btw
SKU:
15900
| Bruto/netto gewicht | 87 / 82 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 595 x 640 x 1980 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 680 x 710 x 2080 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181002107 |
| Flessen 330 ml | 217 st |
| Petflessen 500 ml | 217 st |
| Blikken 330 ml | 455 st |
| Blikken 500 ml | 301 st |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 498 x 405 mm |
| Planken aantal & type | 5 draadplanken wit |
| Type kap | D-vorm |
| Temperatuurbereik | 0 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 372 / 347 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 473110 |
| Energieverbruik per jaar | 821 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.25 kWh/24h |
| EEI | 49.7 % |
| Input vermogen | 295 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 470 x 440 x 1555 mm |
| Merk | Tefcold |
Flessenkoeler GBC375
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 704,80 excl. btw
SKU:
15913
| Bruto/netto gewicht | 81 / 74 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 595 x 640 x 1840 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 680 x 710 x 1940 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181001254 |
| Flessen 330 ml | 217 st |
| Petflessen 500 ml | 217 st |
| Blikken 330 ml | 455 st |
| Blikken 500 ml | 301 st |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 498 x 405 mm |
| Planken aantal & type | 5 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 372 / 347 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1016947 |
| Energieverbruik per jaar | 803 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.2 kWh/24h |
| EEI | 48.6 % |
| Input vermogen | 295 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 470 x 440 x 1555 mm |
| Merk | Tefcold |
Flessenkoeler SCU1375
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 684,80 excl. btw
SKU:
15926
| Bruto/netto gewicht | 81 / 74 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 595 x 640 x 1840 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 680 x 710 x 1940 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181002206 |
| Flessen 330 ml | 217 st |
| Petflessen 500 ml | 217 st |
| Blikken 330 ml | 455 st |
| Blikken 500 ml | 301 st |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 498 x 405 mm |
| Planken aantal & type | 5 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 372 / 347 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1016939 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 803 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.2 kWh/24h |
| EEI | 48.6 % |
| Input vermogen | 295 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 470 x 440 x 1555 mm |
| Merk | Tefcold |
Flessenkoeler SCU1375CP
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 702,40 excl. btw
SKU:
15924
| Bruto/netto gewicht | 87 / 82 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 595 x 640 x 1980 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 680 x 710 x 2080 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181002213 |
| Flessen 330 ml | 217 st |
| Petflessen 500 ml | 217 st |
| Blikken 330 ml | 455 st |
| Blikken 500 ml | 301 st |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 498 x 405 mm |
| Planken aantal & type | 5 draadplanken wit |
| Type kap | D-vorm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 372 / 347 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 473110 |
| Energieverbruik per jaar | 821 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.25 kWh/24h |
| EEI | 49.7 % |
| Input vermogen | 295 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 470 x 440 x 1555 mm |
| Merk | Tefcold |