Toont alle 2 resultaten
34.3 dB(A)
Negatieve monoblok WRA-L15-1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.356,00 excl. btw
SKU:
68318
| Bruto/netto gewicht | 87 / 64 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9003 |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 671 x 975 x 828 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 765 x 1070 x 980 mm |
| 40 ft containerlading | 66 st |
| GTIN / EAN | 5708181753702 |
| Temperatuurbereik | -25 tot -10 °C |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Input vermogen | 940 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 34.3 dB(A) |
| Energieverbruik per jaar | 6176 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 16.92 kWh/24h |
| Merk | Tefcold |
Positieve monoblok WRA-M24-1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.596,00 excl. btw
SKU:
68304
| Bruto/netto gewicht | 89 / 65 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9003 |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 671 x 975 x 828 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 765 x 1070 x 980 mm |
| 40 ft containerlading | 66 st |
| GTIN / EAN | 5708181753634 |
| Temperatuurbereik | -5 tot +15 °C |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Input vermogen | 1200 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 34.3 dB(A) |
| Energieverbruik per jaar | 7884 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 21.6 kWh/24h |
| Merk | Tefcold |