Toont alle 2 resultaten
35.5 dB(A)
Positieve monoblok WRA-M12-1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.716,00 excl. btw
SKU:
68300
| Bruto/netto gewicht | 58 / 47 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9003 |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 421 x 876 x 728 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 500 x 970 x 890 mm |
| 40 ft containerlading | 52 st |
| GTIN / EAN | 5708181753610 |
| Temperatuurbereik | -5 tot +15 °C |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Input vermogen | 780 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 35.5 dB(A) |
| Energieverbruik per jaar | 5125 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 14.04 kWh/24h |
| Merk | Tefcold |
Positieve monoblok WRA-M55-1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 5.756,00 excl. btw
SKU:
68312
| Bruto/netto gewicht | 127 / 103 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9003 |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 711 x 1254 x 828 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 840 x 1370 x 980 mm |
| 40 ft containerlading | 32 st |
| GTIN / EAN | 5708181753672 |
| Temperatuurbereik | -5 tot +15 °C |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2×150 g |
| Energieverbruik per jaar | 16031 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 43.92 kWh/24h |
| Input vermogen | 2440 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 35.5 dB(A) |
| Merk | Tefcold |