Toont alle 5 resultaten
48 dB(A)
bakkerijkoeler 60/40 BK850
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.754,40 excl. btw
SKU:
17666
| Bruto/netto gewicht | 161 / 143 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 740 x 990 x 2010 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 770 x 1020 x 2070 mm |
| 40 ft containerlading | 31 st |
| GTIN / EAN | 5708181363079 |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende dichte scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Planken aantal & type | 10 geleiders voor bakkersladen |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 850 / 737 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 100 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 97398 |
| Energieverbruik per jaar | 790 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.17 kWh/24h |
| EEI | 48.6 % |
| Input vermogen | 330 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 620 x 860 x 1397 mm |
| Merk | Tefcold |
Displaykoeling FSC891H
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.713,60 excl. btw
SKU:
48872
| Bruto/netto gewicht | 166 / 153 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9016 |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 890 x 740 x 1990 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 950 x 840 x 2160 mm |
| 40 ft containerlading | 28 st |
| GTIN / EAN | 5708181731243 |
| Flessen 330 ml | 528 st |
| Petflessen 500 ml | 468 st |
| Blikken 330 ml | 948 st |
| Blikken 500 ml | 480 st |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende glazen scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 794 x 540 mm |
| Planken aantal & type | 5 draadplanken wit |
| Type kap | D-vorm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 707 / 535 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 4 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 115 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1673425 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 960 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.63 kWh/24h |
| EEI | 34.7 % |
| Input vermogen | 410 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 810 x 561 x 1556 mm |
| Merk | Tefcold |
Staande koeler GN2/1 RK1420
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.342,40 excl. btw
SKU:
17595
| Bruto/netto gewicht | 226 / 208 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1480 x 850 x 2010 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1510 x 880 x 2070 mm |
| 40 ft containerlading | 15 st |
| GTIN / EAN | 5708181363710 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende dichte scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 23 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN2/1 |
| Planken aantal & type | 6 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 1410 / 1004 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1907660 |
| Energieverbruik per jaar | 1027 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.81 kWh/24h |
| EEI | 45.5 % |
| Input vermogen | 320 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1360 x 700 x 1410 mm |
| Merk | Tefcold |
Staande koeler GN2/1 RK1420G
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.492,00 excl. btw
SKU:
17597
| Bruto/netto gewicht | 226 / 208 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1480 x 850 x 2010 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1510 x 880 x 2070 mm |
| 40 ft containerlading | 15 st |
| GTIN / EAN | 5708181363697 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende glazen scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN2/1 |
| Planken aantal & type | 6 draadplanken wit |
| Totaal displaygebied | 1.42 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 1410 / 1325 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 777119 |
| Energieverbruik per jaar | 1705 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.67 kWh/24h |
| EEI | 23.5 % |
| Input vermogen | 320 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1360 x 685 x 1396 mm |
| Merk | Tefcold |
Zwarte displaykoeler FSC891H Black
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.812,80 excl. btw
SKU:
49271
| Bruto/netto gewicht | 166 / 153 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Externe maat (BxDxH) | 890 x 740 x 1990 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 950 x 840 x 2160 mm |
| 40 ft containerlading | 28 st |
| GTIN / EAN | 5708181731762 |
| Flessen 330 ml | 528 st |
| Petflessen 500 ml | 468 st |
| Blikken 330 ml | 948 st |
| Blikken 500 ml | 480 st |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende glazen scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Nero |
| Plankmaten | 794 x 540 mm |
| Planken aantal & type | 5 draadplanken zwart |
| Type kap | D-vorm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 707 / 535 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 4 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 115 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1673425 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 960 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.63 kWh/24h |
| EEI | 34.7 % |
| Input vermogen | 410 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 810 x 561 x 1556 mm |
| Merk | Tefcold |