Toont alle 4 resultaten
61 dB(A)
Open wandkoeler LED per legger MCX130E LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 6.294,40 excl. btw
SKU:
46405
| Bruto/netto gewicht | 280 / 210 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1312 x 630 x 2100 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1400 x 680 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 24 st |
| GTIN / EAN | 5708181726065 |
| Deur aantal & type | |
| Plankkleur | Acciaio inossidabile |
| Totaal displaygebied | 1.46 m² |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 680 / 580 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 140 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | F |
| EPREL No | 1481889 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 6449 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 17.67 kWh/24h |
| EEI | 71.8 % |
| Input vermogen | 1080 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 61 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1250 x 436 x 1250 mm |
| Merk | Tefcold |
Open wandkoeler MCWB130
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.312,00 excl. btw
SKU:
46244
| Bruto/netto gewicht | 280 / 210 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1312 x 630 x 1920 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1400 x 680 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 24 st |
| GTIN / EAN | 5708181725679 |
| Deur aantal & type | |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Plankkleur | Bianco |
| Totaal displaygebied | 1.58 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 680 / 580 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED als optie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 140 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | F |
| EPREL No | 1443974 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 6449 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 17.67 kWh/24h |
| EEI | 68.4 % |
| Input vermogen | 1080 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 61 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1250 x 436 x 1250 mm |
| Nachtgordijn | Ja |
| Merk | Tefcold |
Wandkoeler rvs met manueel rolluik MCX130M
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 6.388,80 excl. btw
SKU:
45599
| Bruto/netto gewicht | 310 / 230 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1312 x 740 x 1994 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1400 x 790 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 22 st |
| GTIN / EAN | 5708181722401 |
| Deur aantal & type | |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Bruto/netto volume | 680 / 580 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 140 g |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Input vermogen | 1080 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 61 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1250 x 436 x 1250 mm |
| Plankkleur | Acciaio inossidabile |
| Totaal displaygebied | 1.46 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Zwenkwielen | Zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED als optie |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | F |
| EPREL No | 1444019 |
| Energieverbruik per jaar | 6449 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 17.67 kWh/24h |
| EEI | 71.8 % |
| Merk | Tefcold |
Zwarte multideck (CRON BK) MCB130
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.312,00 excl. btw
SKU:
45585
| Bruto/netto gewicht | 280 / 210 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 1312 x 630 x 1920 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1400 x 680 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 24 st |
| GTIN / EAN | 5708181722265 |
| Deur aantal & type | |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Plankkleur | Nero |
| Totaal displaygebied | 1.58 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 680 / 580 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED als optie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 140 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | F |
| EPREL No | 1443974 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 6449 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 17.67 kWh/24h |
| EEI | 68.4 % |
| Input vermogen | 1080 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 61 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1250 x 436 x 1250 mm |
| Nachtgordijn | Ja |
| Merk | Tefcold |