Toont alle 4 resultaten
62 dB(A)
Afvalkoeler WBC 480
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.820,00 excl. btw
SKU:
44597
| Bruto/netto gewicht | 198 / 188 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1740 x 985 x 1280 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1830 x 1050 x 1450 mm |
| 40 ft containerlading | 12 st |
| GTIN / EAN | 5708181713591 |
| Deur aantal & type | 2 dichte scharnierdeuren |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 1080 / 240 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 1226 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.36 kWh/24h |
| Input vermogen | 1400 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 62 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1295 x 760 x 1100 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 dichte scharnierdeksels |
| Merk | Tefcold |
Displaykoeler Atom Maxi C2DB
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.930,40 excl. btw
SKU:
47535
| Bruto/netto gewicht | 197 / 179 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Wit RAL9003 |
| Externe maat (BxDxH) | 1253 x 710 x 2003 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1278 x 760 x 2090 mm |
| 40 ft containerlading | 27 st |
| GTIN / EAN | 5708181727024 |
| Flessen 330 ml | 630 st |
| Petflessen 500 ml | 560 st |
| Blikken 330 ml | 1120 st |
| Blikken 500 ml | 672 st |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 135 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 566 x 480 mm |
| Planken aantal & type | 10 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 1.58 m² |
| Temperatuurbereik | +1 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 1081 / 809 l |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch / Automatische ontdooicyclus |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1556583 |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1522 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.17 kWh/24h |
| EEI | 19.7 % |
| Input vermogen | 460 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 62 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1163 x 595 x 1568 mm |
| Merk | Tefcold |
Displaykoeler Atom Maxi C2DBB
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.940,80 excl. btw
SKU:
52328
| Bruto/netto gewicht | 197 / 179 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 1253 x 710 x 2003 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1278 x 760 x 2090 mm |
| 40 ft containerlading | 27 st |
| GTIN / EAN | 5708181736415 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 10 instelbaar |
| Max belasting op planken | 135 kg/m² |
| Plankmaten | 566 x 480 mm |
| Temperatuurbereik | +1 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 1081 / 809 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch / Automatische ontdooicyclus |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Input vermogen | 460 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 62 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1163 x 595 x 1568 mm |
| Flessen 330 ml | 630 st |
| Petflessen 500 ml | 560 st |
| Blikken 330 ml | 1120 st |
| Blikken 500 ml | 672 st |
| Plankkleur | Nero |
| Totaal displaygebied | 1.58 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1556583 |
| Energieverbruik per jaar | 1522 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.17 kWh/24h |
| EEI | 19.7 % |
| Merk | Tefcold |
Multideckkoeler, supermarkt PC1250B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.200,00 excl. btw
SKU:
47447
| Bruto/netto gewicht | 300 / 260 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Externe maat (BxDxH) | 1310 x 740 x 2050 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1360 x 762 x 2256 mm |
| 40 ft containerlading | 25 st |
| GTIN / EAN | 5708181726867 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 5 instelbaar |
| Max belasting op planken | 160 kg/m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Bruto/netto volume | 1292 / 764 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 149 g |
| Input vermogen | 550 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 62 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1250 x 450 x 1540 mm |
| Plankkleur | Nero |
| Totaal displaygebied | 3.14 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1548695 |
| Energieverbruik per jaar | 2143 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.87 kWh/24h |
| EEI | 12.3 % |
| Merk | Tefcold |