Toont het enige resultaat
5708181002657
Medische vriezer SE40-45
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 824,80 excl. btw
SKU:
16188
| Bruto/netto gewicht | 83 / 78 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Gepoedercoat staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1504 x 705 x 945 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1580 x 710 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 44 st |
| GTIN / EAN | 5708181002657 |
| Deur aantal & type | |
| Temperatuurbereik | -45 tot -5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 400 / 392 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 70 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 2015 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.52 kWh/24h |
| Input vermogen | 600 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1340 x 440 x 705 mm |
| Dekselnummer en -type | 1 dicht scharnierdeksel |
| Mand aantal & type | 1 Draadmand, wit |
| Merk | Tefcold |