Toont het enige resultaat
5708181705503
Minibar TM33G
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 230,40 excl. btw
SKU:
37523
| Bruto/netto gewicht | 22.5 / 20.5 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | ABS, RAL7005 |
| Externe maat (BxDxH) | 402 x 432 x 500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 450 x 475 x 540 mm |
| 40 ft containerlading | 500 st |
| GTIN / EAN | 5708181705503 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 1 draadplanken grijs |
| Temperatuurbereik | +5 tot +12 °C |
| Klimaatklasse | SN |
| Bruto/netto volume | 29 / 26 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Absorptie |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | NH3 |
| Koelmiddelinhoud | 70 g |
| Thermometer | Nee |
| Energieklasse | G |
| EPREL No | 1582546 |
| Energieverbruik per jaar | 288 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.79 kWh/24h |
| EEI | 375 % |
| Input vermogen | 65 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 0 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 312 x 225 x 395 mm |
| Merk | Tefcold |