Toont het enige resultaat
5708181711245
Multideckkoeler, supermarkt Galaxy+ GP26FGD Black
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 7.946,40 excl. btw
SKU:
43818
| Bruto/netto gewicht | 490 / 459 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Externe maat (BxDxH) | 2580 x 750 x 2040 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2650 x 770 x 2320 mm |
| 40 ft containerlading | 8 st |
| GTIN / EAN | 5708181711245 |
| Deur aantal & type | 4 glazen scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 160 kg/m² |
| Plankkleur | Nero |
| Plankmaten | 1250x400mm |
| Planken aantal & type | 5 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 3.83 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 2887 / 1258 l |
| Voetjes / poten | 6 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2×150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1970660 |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2821 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 7.73 kWh/24h |
| EEI | 15.3 % |
| Input vermogen | 408 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 55 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2500 x 544 x 1562 mm |
| Merk | Tefcold |