Toont het enige resultaat
5708181711399
Flessenkoeler, links scharnierend CEV425CP 2 LED L/H
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 650,40 excl. btw
SKU:
43882
| Bruto/netto gewicht | 83 / 78 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 595 x 640 x 1980 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 665 x 715 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181711399 |
| Flessen 330 ml | 213 st |
| Petflessen 500 ml | 174 st |
| Blikken 330 ml | 357 st |
| Blikken 500 ml | 231 st |
| Deur aantal & type | 1 links scharnierende glazen deur |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 490 x 360 mm |
| Planken aantal & type | 4 draadplanken wit |
| Type kap | D-vorm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 358 / 345 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | LED binnen in deurlijst |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 70 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 605352 |
| Max Ambient | 30°C 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 821 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.25 kWh/24h |
| EEI | 49.7 % |
| Input vermogen | 295 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 470 x 440 x 1555 mm |
| Merk | Tefcold |