Toont alle 9 resultaten
5708181711597
Koelruimte (Compleet met monoblock) CRPF1212
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.650,40 excl. btw
SKU:
44162
| Bruto/netto gewicht | 275 / 245 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1200 x 1200 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2000 x 1300 x 2400 mm |
| 40 ft containerlading | 14 st |
| GTIN / EAN | 5708181711597 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur B:580 H:1845 |
| Max belasting op vloer | 1500 kg/m² |
| Wanddikte | 80 mm |
| Intern volume | 2.2 m³ |
| Temperatuurbereik | 0 tot +8 °C |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 130 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 6545 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 17.93 kWh/24h |
| Input vermogen | 830 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 60 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1040 x 1040 x 2040 mm |
| Merk | Tefcold |
Koelruimte (Compleet met monoblock) CRPF1215
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.753,60 excl. btw
SKU:
44163
| Bruto/netto gewicht | 280 / 250 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1200 x 1500 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2000 x 1300 x 2400 mm |
| 40 ft containerlading | 14 st |
| GTIN / EAN | 5708181711597 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur B:580 H:1845 |
| Max belasting op vloer | 1500 kg/m² |
| Wanddikte | 80 mm |
| Intern volume | 2.84 m³ |
| Temperatuurbereik | 0 tot +8 °C |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 130 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 6545 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 17.93 kWh/24h |
| Input vermogen | 830 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 60 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1040 x 1340 x 2040 mm |
| Merk | Tefcold |
Koelruimte (Compleet met monoblock) CRPF1218
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.012,00 excl. btw
SKU:
44164
| Bruto/netto gewicht | 285 / 255 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1200 x 1800 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2200 x 1300 x 2400 mm |
| 40 ft containerlading | 14 st |
| GTIN / EAN | 5708181711597 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur B:580 H:1845 |
| Max belasting op vloer | 1500 kg/m² |
| Wanddikte | 80 mm |
| Intern volume | 3.48 m³ |
| Temperatuurbereik | 0 tot +8 °C |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 130 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 6545 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 17.93 kWh/24h |
| Input vermogen | 830 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 60 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1040 x 1640 x 2040 mm |
| Merk | Tefcold |
Koelruimte (Compleet met monoblock) CRPF1221
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.267,20 excl. btw
SKU:
44165
| Bruto/netto gewicht | 290 / 260 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1200 x 2100 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2200 x 1300 x 2400 mm |
| 40 ft containerlading | 14 st |
| GTIN / EAN | 5708181711597 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur B:580 H:1845 |
| Max belasting op vloer | 1500 kg/m² |
| Wanddikte | 80 mm |
| Intern volume | 4.1 m³ |
| Temperatuurbereik | 0 tot +8 °C |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 130 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 6545 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 17.93 kWh/24h |
| Input vermogen | 830 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 60 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1040 x 1940 x 2040 mm |
| Merk | Tefcold |
Koelruimte (Compleet met monoblock) CRPF1224
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.675,20 excl. btw
SKU:
44166
| Bruto/netto gewicht | 300 / 270 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1200 x 2400 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2500 x 1300 x 2400 mm |
| 40 ft containerlading | 8 st |
| GTIN / EAN | 5708181711597 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur B:580 H:1845 |
| Max belasting op vloer | 1500 kg/m² |
| Wanddikte | 80 mm |
| Intern volume | 4.75 m³ |
| Temperatuurbereik | 0 tot +8 °C |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 130 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 6545 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 17.93 kWh/24h |
| Input vermogen | 830 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 60 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1040 x 2240 x 2040 mm |
| Merk | Tefcold |
Koelruimte (Compleet met monoblock) CRPF1515
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.017,60 excl. btw
SKU:
44169
| Bruto/netto gewicht | 309 / 279 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1500 x 1500 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2200 x 1300 x 2400 mm |
| 40 ft containerlading | 7 st |
| GTIN / EAN | 5708181711597 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur B:700 H:1845 |
| Temperatuurbereik | 0 tot +8 °C |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 130 g |
| Input vermogen | 830 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 60 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1340 x 1340 x 2040 mm |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 6545 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 17.93 kWh/24h |
| Max belasting op vloer | 1500 kg/m² |
| Wanddikte | 80 mm |
| Intern volume | 3.66 m³ |
| Merk | Tefcold |
Koelruimte (Compleet met monoblock) CRPF1518
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.352,00 excl. btw
SKU:
44170
| Bruto/netto gewicht | 304 / 284 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1500 x 1800 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2200 x 1300 x 2400 mm |
| 40 ft containerlading | 14 st |
| GTIN / EAN | 5708181711597 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur B:700 H:1845 |
| Temperatuurbereik | 0 tot +8 °C |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 130 g |
| Input vermogen | 830 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 60 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1340 x 1640 x 2040 mm |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 6545 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 17.93 kWh/24h |
| Max belasting op vloer | 1500 kg/m² |
| Wanddikte | 80 mm |
| Intern volume | 4.48 m³ |
| Merk | Tefcold |
Koelruimte (Compleet met monoblock) CRPF1815
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.347,20 excl. btw
SKU:
44394
| Bruto/netto gewicht | 362 / 332 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1800 x 1500 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2200 x 1300 x 2400 mm |
| 40 ft containerlading | 14 st |
| GTIN / EAN | 5708181711597 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur B:700 H:1845 |
| Temperatuurbereik | 0 tot +8 °C |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 130 g |
| Input vermogen | 830 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 60 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1640 x 1340 x 2040 mm |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 6545 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 17.93 kWh/24h |
| Max belasting op vloer | 1500 kg/m² |
| Wanddikte | 80 mm |
| Intern volume | 4.48 m³ |
| Merk | Tefcold |
Positieve monoblok 5m³ CRU3050P
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.730,40 excl. btw
SKU:
43936
| Bruto/netto gewicht | 75 / 65 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 859 x 880 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 700 x 1110 x 1170 mm |
| 40 ft containerlading | 68 st |
| GTIN / EAN | 5708181711597 |
| Temperatuurbereik | 0 tot +8 °C |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 130 g |
| Input vermogen | 830 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 6545 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 17.93 kWh/24h |
| Capaciteit van de koelmodule | 3 – 5 m³ |
| Merk | Tefcold |