Toont alle 2 resultaten
5708181711641
“Vriesruimte (Compleet met monoblock) CRNF1227” is toegevoegd aan je winkelwagen. Winkelwagen bekijken
Vriesruimte (Compleet met monoblock) CRNF1224
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 6.024,00 excl. btw
SKU:
44222
| Bruto/netto gewicht | 450 / 420 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1200 x 2400 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2400 x 1320 x 2400 mm |
| 40 ft containerlading | 8 st |
| GTIN / EAN | 5708181711641 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur B:580 H:1765 |
| Temperatuurbereik | -20 tot -10 °C |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 8208 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 22.49 kWh/24h |
| Input vermogen | 1100 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 60 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 960 x 2160 x 1960 mm |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Max belasting op vloer | 2000 kg/m² |
| Wanddikte | 120 mm |
| Intern volume | 4.06 m³ |
| Slot | Ja |
| Merk | Tefcold |
Vriesruimte (Compleet met monoblock) CRNF1227
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 6.300,80 excl. btw
SKU:
44223
| Bruto/netto gewicht | 520 / 490 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1200 x 2700 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2500 x 1900 x 2400 mm |
| 40 ft containerlading | 8 st |
| GTIN / EAN | 5708181711641 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur B:580 H:1765 |
| Temperatuurbereik | -20 tot -10 °C |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 8208 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 22.49 kWh/24h |
| Input vermogen | 1100 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 60 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 960 x 2460 x 1960 mm |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Max belasting op vloer | 2000 kg/m² |
| Wanddikte | 120 mm |
| Intern volume | 4.63 m³ |
| Slot | Ja |
| Merk | Tefcold |