Toont het enige resultaat
5708181723361
Zacht geventileerde koeltoonbank VAD3125B (AMALIA D)
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 8.536,00 excl. btw
SKU:
45841
| Bruto/netto gewicht | 430 / 350 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 3185 x 1114 x 1210 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 3340 x 1160 x 1420 mm |
| 40 ft containerlading | 6 st |
| GTIN / EAN | 5708181723361 |
| Isolatiedichtheid | 40 kg/m³ |
| Totaal displaygebied | 2.6 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Zeer solide basis |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 149 g |
| Thermometer | Ja |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Input vermogen | 850 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 57 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | mm |
| Merk | Tefcold |