Toont het enige resultaat
5708181729363
Koelkist EBC53
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 612,00 excl. btw
SKU:
48252
| Bruto/netto gewicht | 57 / 53 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1516 x 696 x 857 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1560 x 710 x 880 mm |
| 40 ft containerlading | 46 st |
| GTIN / EAN | 5708181729363 |
| Isolatiedichtheid | 33 kg/m³ |
| Temperatuurbereik | +3 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 414 / 411 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 72 g |
| Input vermogen | 320 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1382 x 472 x 686 mm |
| Klimaatklasse | 4 |
| Zwenkwielen | 4 rollers |
| Binnenverlichting | LED als optie |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Statisch |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1869215 |
| Energieverbruik per jaar | 241 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.66 kWh/24h |
| EEI | 13.8 % |
| Dekselnummer en -type | 1 dicht scharnierdeksel |
| Mand aantal & type | 0 Draadmand |
| Merk | Tefcold |