Toont het enige resultaat
5708181730697
Lage wandkoeler MC+B130 Low
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.128,00 excl. btw
SKU:
48801
| Bruto/netto gewicht | 217 / 180 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 1312 x 852 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1395 x 910 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 17 st |
| GTIN / EAN | 5708181730697 |
| Deur aantal & type | |
| Plankkleur | Nero |
| Totaal displaygebied | 1.34 m² |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Nachtgordijn | Ja |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 140 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 1791257 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3996 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 10.95 kWh/24h |
| EEI | 57 % |
| Input vermogen | 1080 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 56 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1250 x 620 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |