Toont het enige resultaat
5708181732134
Lage wandkoeler met schuifdeuren MCX130S Low
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
SKU:
49501
| Bruto/netto gewicht | 218 / 180 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1310 x 665 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1370 x 725 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 24 st |
| GTIN / EAN | 5708181732134 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Plankkleur | Acciaio inossidabile |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 1.03 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 117 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1791239 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2864 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 7.85 kWh/24h |
| EEI | 33.6 % |
| Input vermogen | 515 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 51 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1250 x 440 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |