Toont het enige resultaat
5708181732370
Lage wandkoeler MCX200 Low
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
SKU:
49529
| Bruto/netto gewicht | 277 / 225 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1935 x 665 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1995 x 725 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 17 st |
| GTIN / EAN | 5708181732370 |
| Deur aantal & type | |
| Plankkleur | Acciaio inossidabile |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 1.65 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 149 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 1791210 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 5369 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 14.71 kWh/24h |
| EEI | 55.5 % |
| Input vermogen | 1200 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 59 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1875 x 440 x 830 mm |
| Nachtgordijn | Ja |
| Merk | Tefcold |