Toont het enige resultaat
5708181732462
Lage wandkoeler met schuifdeuren MCB150S Low LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.636,00 excl. btw
SKU:
49541
| Bruto/netto gewicht | 248 / 205 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 1510 x 665 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1570 x 725 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 21 st |
| GTIN / EAN | 5708181732462 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Plankkleur | Nero |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 1.2 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 117 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1791241 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3609 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 9.89 kWh/24h |
| EEI | 39 % |
| Input vermogen | 795 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 52 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1450 x 440 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |