Toont het enige resultaat
5708181739133
Geventileerde koeltoonbank SOCB37582A
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 7.604,80 excl. btw
SKU:
54160
| Bruto/netto gewicht | 565 / 470 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Grijs RAL7015 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 3798 x 1120 x 1190 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 4000 x 1250 x 1400 mm |
| 40 ft containerlading | 3 st |
| GTIN / EAN | 5708181739133 |
| Isolatiedichtheid | 50 kg/m³ |
| Totaal displaygebied | 3.31 m² |
| Temperatuurbereik | 0 tot +4 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 947 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | F |
| EPREL No | 2008840 |
| Energieverbruik per jaar | 4891 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 13.4 kWh/24h |
| EEI | 73.8 % |
| Input vermogen | 1382 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 59 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 3750 x 825 x 545 mm |
| Merk | Tefcold |