Toont het enige resultaat
5708181755386
Hoogwaardige displaykoeling SGD-300GE
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.261,60 excl. btw
SKU:
69067
| Bruto/netto gewicht | 115 / 107 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7021 |
| Binnenafwerking | Zilver |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 575 x 1805 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1950 x 800 x 575 mm |
| 40 ft containerlading | 122 st |
| GTIN / EAN | 5708181755386 |
| Flessen 330 ml | 198 st |
| Petflessen 500 ml | 210 st |
| Blikken 330 ml | 420 st |
| Blikken 500 ml | 252 st |
| Maten onderste plank | 520 x 369 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 150 kg/m² |
| Plankkleur | Cromato |
| Plankmaten | 496 x 341 mm |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +12 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 270 / 260 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 90 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | F |
| Energieverbruik per jaar | 1075 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.93 kWh/24h |
| Input vermogen | 280 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 520 x 380 x 1445 mm |
| Merk | Tefcold |