Toont het enige resultaat
5708181756093
Zwarte impulskoeler/-vriezer EIB-D1020-B1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.939,20 excl. btw
SKU:
69333
| Bruto/netto gewicht | 415 / 380 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Externe maat (BxDxH) | 2012 x 1010 x 975 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2070 x 1070 x 1155 mm |
| 40 ft containerlading | 22 st |
| GTIN / EAN | 5708181756093 |
| Isolatiedichtheid | 40 kg/m³ |
| Temperatuurbereik | -18 tot +5 °C |
| Bruto/netto volume | 640 / 427 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 149 g |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Input vermogen | 1649 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 54 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1860 x 790 x 300 mm |
| Totaal displaygebied | 2.93 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Zwenkwielen | Wielen |
| Binnenverlichting | LED horizontaal |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 2462330 |
| Energieverbruik per jaar | 4431.1 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 12.14 kWh/24h |
| EEI | 32.29 % |
| Dekselnummer en -type | 2 plat schuifdeksel van glas |
| Merk | Tefcold |