Toont het enige resultaat
5708181759278
Vrieskast consumptie-ijs FOCUS 151
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.093,60 excl. btw
SKU:
71151
| Bruto/netto gewicht | 73 / 68 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit / Grijs |
| Binnenafwerking | Gehamerd aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 1500 x 650 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1550 x 760 x 880 mm |
| 40 ft containerlading | 44 st |
| GTIN / EAN | 5708181759278 |
| Temperatuurbereik | -23 tot -16 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 418 / 302 l |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 96 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1561223 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 796 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.18 kWh/24h |
| EEI | 43.7 % |
| Input vermogen | 198 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | 1350 x 500 x 699 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van glas |
| Mand aantal & type | 6 Draadmanden, wit |
| Zwenkwielen | Zwenkwielen |
| Merk | Tefcold |