Toont het enige resultaat
5708181993900
Koelvitrine GN1/3 GVC38-160
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 508,00 excl. btw
SKU:
33599
| Bruto/netto gewicht | 37 / 32 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS201 |
| Binnenafwerking | SS201 |
| Externe maat (BxDxH) | 1600 x 395 x 448 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1700 x 435 x 280 mm |
| 40 ft containerlading | 210 st |
| GTIN / EAN | 5708181993900 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 57.1 / 49.7 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 45 g |
| Thermometer | Ja |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 964 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.64 kWh/24h |
| Input vermogen | 110 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1250 x 305 x 150 mm |
| Dekselnummer en -type | 1 scharnierdeksel van gehard glas |
| Capaciteit GN-bakken | 7 x GN1/3 st |
| Merk | Tefcold |