Toont het enige resultaat
5708181994082
Opslagvriezer GN2/1 UF600S
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.064,80 excl. btw
SKU:
33641
| Bruto/netto gewicht | 112 / 107 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Wit ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 777 x 695 x 1895 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 850 x 770 x 2070 mm |
| 40 ft containerlading | 42 st |
| GTIN / EAN | 5708181994082 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 6 vaste vries-GN2/1 |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankmaten | GN2/1 |
| Temperatuurbereik | -24 tot -10 °C |
| Bruto/netto volume | 605 / 555 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 130 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 653 x 580 x 1680 mm |
| Klimaatklasse | 4 |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Statisch |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 818 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.24 kWh/24h |
| Merk | Tefcold |