Toont het enige resultaat
5708181994297
Opslagvriezer UF400S
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 843,20 excl. btw
SKU:
33855
| Bruto/netto gewicht | 85 / 80 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Wit ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 585 x 1855 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 690 x 650 x 2050 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181994297 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 6 vaste vriesplanken |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankmaten | 490 x 420 mm |
| Temperatuurbereik | -24 tot -10 °C |
| Bruto/netto volume | 400 / 340 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 90 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 150 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 484 x 470 x 1620 mm |
| Plankkleur | Bianco |
| Klimaatklasse | 4 |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Statisch |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 840 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.3 kWh/24h |
| Merk | Tefcold |