Toont het enige resultaat
5708181994822
Opslagvriezer UF550S
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.119,20 excl. btw
SKU:
34071
| Bruto/netto gewicht | 101 / 94 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Wit ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 777 x 715 x 1720 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 850 x 770 x 1900 mm |
| 40 ft containerlading | 42 st |
| GTIN / EAN | 5708181994822 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankmaten | GN2/1 |
| Planken aantal & type | 6 vaste vriesplanken |
| Temperatuurbereik | -24 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 461 / 420 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 130 g |
| Thermometer | Ja |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 818 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.24 kWh/24h |
| Input vermogen | 190 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 667 x 570 x 1485 mm |
| Merk | Tefcold |