Toont alle 6 resultaten
1000 W
Dubbeldeurs vrieskast GN2/1 XP1400BT
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.312,00 excl. btw
SKU:
47137
| Bruto/netto gewicht | 152 / 140 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1480 x 815 x 2085 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1575 x 930 x 2144 mm |
| 40 ft containerlading | 15 st |
| GTIN / EAN | 5708181726683 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 6 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -22 tot -18 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 1356 / l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2919 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 7.9 kWh/24h |
| EEI | 49.4 % |
| Input vermogen | 1000 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 49 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1330 x 675 x 1380 mm |
| Merk | Tefcold |
Geventileerde koeltoonbank SOCA-F37590B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 14.872,00 excl. btw
SKU:
68880
| Bruto/netto gewicht | 565 / 470 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 3750 x 1130 x 1190 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 4000 x 1250 x 1400 mm |
| 40 ft containerlading | 3 st |
| GTIN / EAN | 5708181754822 |
| Isolatiedichtheid | 50 kg/m³ |
| Totaal displaygebied | 2.97 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 550 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 150 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 5256 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 14.4 kWh/24h |
| Input vermogen | 1000 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 60 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 3750 x 900 x 545 mm |
| Merk | Tefcold |
Geventileerde koeltoonbank SOCA37590A
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 9.512,00 excl. btw
SKU:
54148
| Bruto/netto gewicht | 565 / 470 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Grijs RAL7015 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 3798 x 1120 x 1190 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 4000 x 1250 x 1400 mm |
| 40 ft containerlading | 3 st |
| GTIN / EAN | 5708181739058 |
| Isolatiedichtheid | 50 kg/m³ |
| Totaal displaygebied | 3.31 m² |
| Temperatuurbereik | 0 tot +4 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 982 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | F |
| EPREL No | 2008809 |
| Energieverbruik per jaar | 5256 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 14.4 kWh/24h |
| EEI | 79.3 % |
| Input vermogen | 1000 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 59 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 3750 x 900 x 545 mm |
| Merk | Tefcold |
Geventileerde koeltoonbank SOCA37590B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 9.512,00 excl. btw
SKU:
55475
| Bruto/netto gewicht | 565 / 470 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 3798 x 1120 x 1190 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 4000 x 1250 x 1400 mm |
| 40 ft containerlading | 3 st |
| GTIN / EAN | 5708181741303 |
| Isolatiedichtheid | 50 kg/m³ |
| Totaal displaygebied | 3.31 m² |
| Temperatuurbereik | 0 tot +4 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 982 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | F |
| EPREL No | 2190953 |
| Energieverbruik per jaar | 5256 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 14.4 kWh/24h |
| EEI | 79.3 % |
| Input vermogen | 1000 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 59 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 3750 x 900 x 545 mm |
| Merk | Tefcold |
Ijsblokjesmachine TC85
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.045,60 excl. btw
SKU:
43621
| Bruto/netto gewicht | 94 / 85 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 738 x 600 x 917 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 800 x 660 x 1000 mm |
| 40 ft containerlading | 102 st |
| GTIN / EAN | 5708181711108 |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voetjes en poten |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 125 g |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Input vermogen | 1000 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Capaciteit ijsproductie | 85 kg/24h |
| Capaciteit ijscontainer | 40 kg |
| Afmeting ijsblokjes | 31 x 35 x 31 (18g) mm |
| Waterverbruik | 144 l/24h |
| Merk | Tefcold |
Vriesvitrine UPD400-F
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.499,20 excl. btw
SKU:
31540
| Bruto/netto gewicht | 225 / 203 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart / glas |
| Binnenafwerking | Roestvrijstaal / glas |
| Externe maat (BxDxH) | 650 x 650 x 1950 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 720 x 720 x 2030 mm |
| 40 ft containerlading | 48 st |
| GTIN / EAN | 5708181365059 |
| Deur aantal & type | 1 verwarmde glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 150 kg/m² |
| Plankmaten | 530 x 417 |
| Planken aantal & type | 5 glazen planken + basis |
| Totaal displaygebied | 1.95 m² |
| Temperatuurbereik | -22 tot -18 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 364 / 248 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | 4 x LED, verticaal |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 543903 |
| Energieverbruik per jaar | 8582 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 23.51 kWh/24h |
| EEI | 47.4 % |
| Input vermogen | 1000 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 588 x 516 x 1200 mm |
| Merk | Tefcold |