Toont alle 2 resultaten
1200 W
Lage wandkoeler MCB200 Low
SKU:
49525
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 5.356,00 excl. btw| Bruto/netto gewicht | 277 / 225 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 1935 x 665 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1995 x 725 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 17 st |
| GTIN / EAN | 5708181732332 |
| Deur aantal & type | |
| Plankkleur | Nero |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 1.65 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 149 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 1791210 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 5369 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 14.71 kWh/24h |
| EEI | 55.5 % |
| Input vermogen | 1200 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 59 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1875 x 440 x 830 mm |
| Nachtgordijn | Ja |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler MCB200 Low LED
SKU:
49526
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 5.596,00 excl. btw| Bruto/netto gewicht | 277 / 225 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 1935 x 665 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1995 x 725 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 17 st |
| GTIN / EAN | 5708181732349 |
| Deur aantal & type | |
| Plankkleur | Nero |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 1.65 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 149 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 1791210 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 5369 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 14.71 kWh/24h |
| EEI | 55.5 % |
| Input vermogen | 1200 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 59 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1875 x 440 x 830 mm |
| Nachtgordijn | Ja |
| Merk | Tefcold |