Toont alle 12 resultaten
122 W
Drop-in koeling GN1/1 CW2
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 766,40 excl. btw
SKU:
16394
| Bruto/netto gewicht | 49 / 44 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 768 x 678 x 536 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 820 x 730 x 680 mm |
| 40 ft containerlading | 132 st |
| GTIN / EAN | 5708181361648 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 69 / 68 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 70 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 1051 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.88 kWh/24h |
| Input vermogen | 122 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 660 x 570 x 175 mm |
| Capaciteit GN-bakken | 2 st |
| Merk | Tefcold |
Drop-in koeling GN1/1 CW2/V
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 836,00 excl. btw
SKU:
16396
| Bruto/netto gewicht | 46 / 38 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 788 x 688 x 636 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 842 x 760 x 742 mm |
| 40 ft containerlading | 132 st |
| GTIN / EAN | 5708181361211 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 107 / 64 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 60 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 1336 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.66 kWh/24h |
| Input vermogen | 122 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 676 x 508 x 186 mm |
| Capaciteit GN-bakken | 2 st |
| Merk | Tefcold |
Drop-in koeling GN1/1 CW3
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 848,80 excl. btw
SKU:
16398
| Bruto/netto gewicht | 55 / 50 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1102 x 678 x 536 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1150 x 730 x 680 mm |
| 40 ft containerlading | 96 st |
| GTIN / EAN | 5708181361310 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 104 / 102 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 70 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 1051 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.88 kWh/24h |
| Input vermogen | 122 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 994 x 570 x 175 mm |
| Capaciteit GN-bakken | 3 st |
| Merk | Tefcold |
Drop-in koeling GN1/1 CW3/V
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 930,40 excl. btw
SKU:
16400
| Bruto/netto gewicht | 52 / 42 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1122 x 688 x 636 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1176 x 760 x 742 mm |
| 40 ft containerlading | 90 st |
| GTIN / EAN | 5708181361334 |
| Capaciteit GN-bakken | 3 st |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 161 / 96 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 100 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 1402 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.84 kWh/24h |
| Input vermogen | 122 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1014 x 508 x 186 mm |
| Merk | Tefcold |
Koelvitrine GN1/3 GVC38-180
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 521,60 excl. btw
SKU:
33601
| Bruto/netto gewicht | 39.5 / 35 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS201 |
| Binnenafwerking | SS201 |
| Externe maat (BxDxH) | 1800 x 395 x 448 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1900 x 435 x 280 mm |
| 40 ft containerlading | 186 st |
| GTIN / EAN | 5708181993924 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Capaciteit GN-bakken | 8 x GN1/3 st |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 66.3 / 56.8 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 45 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 122 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1450 x 305 x 150 mm |
| Type koeling | Statisch |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 1069 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.93 kWh/24h |
| Dekselnummer en -type | 1 scharnierdeksel van gehard glas |
| Merk | Tefcold |
Koelvitrine GN1/3 GVC38-180 S/S
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 521,60 excl. btw
SKU:
33602
| Bruto/netto gewicht | 39.5 / 35 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS201 |
| Binnenafwerking | SS201 |
| Externe maat (BxDxH) | 1800 x 395 x 288.5 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1900 x 435 x 330 mm |
| 40 ft containerlading | 186 st |
| GTIN / EAN | 5708181993931 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 66.3 / 56.8 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 45 g |
| Thermometer | Ja |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1069 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.93 kWh/24h |
| Input vermogen | 122 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1450 x 305 x 150 mm |
| Dekselnummer en -type | 1 scharnierdeksel van gehard glas |
| Capaciteit GN-bakken | 8 x GN1/3 st |
| Merk | Tefcold |
Koelvitrine GN1/3 GVC38-200
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 542,40 excl. btw
SKU:
33603
| Bruto/netto gewicht | 42.5 / 37 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS201 |
| Binnenafwerking | SS201 |
| Externe maat (BxDxH) | 2000 x 395 x 448 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2100 x 435 x 280 mm |
| 40 ft containerlading | 168 st |
| GTIN / EAN | 5708181993948 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 75.4 / 63.9 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 45 g |
| Thermometer | Ja |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1069 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.93 kWh/24h |
| Input vermogen | 122 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1650 x 305 x 150 mm |
| Dekselnummer en -type | 1 scharnierdeksel van gehard glas |
| Capaciteit GN-bakken | 9 x GN1/3 st |
| Merk | Tefcold |
Koelvitrine GN1/3 GVC38-200 S/S
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 542,40 excl. btw
SKU:
33604
| Bruto/netto gewicht | 42.5 / 37 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS201 |
| Binnenafwerking | SS201 |
| Externe maat (BxDxH) | 2000 x 395 x 288.5 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2100 x 435 x 330 mm |
| 40 ft containerlading | 168 st |
| GTIN / EAN | 5708181993955 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Capaciteit GN-bakken | 9 x GN1/3 st |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 75.4 / 63.9 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 45 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 122 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1650 x 305 x 150 mm |
| Type koeling | Statisch |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 1069 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.93 kWh/24h |
| Dekselnummer en -type | 1 scharnierdeksel van gehard glas |
| Merk | Tefcold |
Koelvitrine GN1/4 GVC33-180
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 489,60 excl. btw
SKU:
32371
| Bruto/netto gewicht | 37 / 32 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS201 |
| Binnenafwerking | SS201 |
| Externe maat (BxDxH) | 1800 x 335 x 448 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1900 x 375 x 280 mm |
| 40 ft containerlading | 222 st |
| GTIN / EAN | 5708181992361 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 53.2 / 41.6 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 45 g |
| Thermometer | Ja |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1069 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.93 kWh/24h |
| Input vermogen | 122 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1450 x 245 x 150 mm |
| Dekselnummer en -type | 1 scharnierdeksel van gehard glas |
| Capaciteit GN-bakken | 8 x GN1/4 st |
| Merk | Tefcold |
Koelvitrine GN1/4 GVC33-180 S/S
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 489,60 excl. btw
SKU:
33592
| Bruto/netto gewicht | 37 / 32 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS201 |
| Binnenafwerking | SS201 |
| Externe maat (BxDxH) | 1800 x 335 x 288.5 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1900 x 375 x 330 mm |
| 40 ft containerlading | 222 st |
| GTIN / EAN | 5708181993832 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 53.2 / 41.6 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 45 g |
| Thermometer | Ja |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1069 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.93 kWh/24h |
| Input vermogen | 122 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1450 x 245 x 150 mm |
| Dekselnummer en -type | 1 scharnierdeksel van gehard glas |
| Capaciteit GN-bakken | 8 x GN1/4 st |
| Merk | Tefcold |
Koelvitrine GN1/4 GVC33-200
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 510,40 excl. btw
SKU:
33593
| Bruto/netto gewicht | 39 / 34 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS201 |
| Binnenafwerking | SS201 |
| Externe maat (BxDxH) | 2000 x 335 x 448 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2100 x 375 x 280 mm |
| 40 ft containerlading | 198 st |
| GTIN / EAN | 5708181993849 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 60.6 / 52 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 45 g |
| Thermometer | Ja |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1069 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.93 kWh/24h |
| Input vermogen | 122 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1650 x 245 x 150 mm |
| Dekselnummer en -type | 1 scharnierdeksel van gehard glas |
| Capaciteit GN-bakken | 10 x GN1/4 st |
| Merk | Tefcold |
Koelvitrine GN1/4 GVC33-200 S/S
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 510,40 excl. btw
SKU:
33594
| Bruto/netto gewicht | 42.5 / 37 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS201 |
| Binnenafwerking | SS201 |
| Externe maat (BxDxH) | 2000 x 335 x 288.5 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2100 x 375 x 330 mm |
| 40 ft containerlading | 198 st |
| GTIN / EAN | 5708181993856 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 60.6 / 52 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 45 g |
| Thermometer | Ja |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1069 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.93 kWh/24h |
| Input vermogen | 122 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1650 x 245 x 150 mm |
| Dekselnummer en -type | 1 scharnierdeksel van gehard glas |
| Capaciteit GN-bakken | 10 x GN1/4 st |
| Merk | Tefcold |