Toont alle 4 resultaten
1490 W
Open wandkoeler LED per legger MCX200E LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 7.984,00 excl. btw
SKU:
46407
| Bruto/netto gewicht | 380 / 300 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1937 x 630 x 2100 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2040 x 680 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 17 st |
| GTIN / EAN | 5708181726089 |
| Deur aantal & type | |
| Plankkleur | Acciaio inossidabile |
| Totaal displaygebied | 2.26 m² |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 1020 / 870 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 149 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 1481902 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 7455 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 20.42 kWh/24h |
| EEI | 62.6 % |
| Input vermogen | 1490 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 60 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1875 x 436 x 1250 mm |
| Merk | Tefcold |
Open wandkoeler MCWB200
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 5.356,00 excl. btw
SKU:
46246
| Bruto/netto gewicht | 380 / 300 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1937 x 630 x 1920 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2040 x 680 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 17 st |
| GTIN / EAN | 5708181725693 |
| Deur aantal & type | |
| Plankkleur | Bianco |
| Totaal displaygebied | 2.37 m² |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Nachtgordijn | Ja |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 1020 / 870 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED als optie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 149 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 1470427 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 7455 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 20.42 kWh/24h |
| EEI | 60.5 % |
| Input vermogen | 1490 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 60 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1875 x 436 x 1250 mm |
| Merk | Tefcold |
Positieve monoblok WRA-M32-1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.076,00 excl. btw
SKU:
68306
| Bruto/netto gewicht | 100 / 81 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9003 |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 671 x 975 x 828 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 765 x 1070 x 980 mm |
| 40 ft containerlading | 66 st |
| GTIN / EAN | 5708181753641 |
| Temperatuurbereik | -5 tot +15 °C |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Input vermogen | 1490 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42.7 dB(A) |
| Energieverbruik per jaar | 9789 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 26.82 kWh/24h |
| Merk | Tefcold |
Zwarte multideck (CRON BK) MCB200
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 5.356,00 excl. btw
SKU:
45587
| Bruto/netto gewicht | 380 / 300 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 1937 x 630 x 1920 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2040 x 680 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 17 st |
| GTIN / EAN | 5708181722289 |
| Deur aantal & type | |
| Plankkleur | Nero |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 2.37 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 1020 / 870 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED als optie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 149 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 1470427 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 7455 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 20.42 kWh/24h |
| EEI | 60.5 % |
| Input vermogen | 1490 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 60 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1875 x 436 x 1250 mm |
| Nachtgordijn | Ja |
| Merk | Tefcold |