Toont het enige resultaat
200 W
“Diepvries koffer deksel rvs CF700PRO” is toegevoegd aan je winkelwagen. Winkelwagen bekijken
Diepvries koffer deksel rvs CF700PRO
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 784,00 excl. btw
SKU:
50109
| Bruto/netto gewicht | 1 / 2 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1775 x 743 x 840 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | mm |
| GTIN / EAN | 5708181715144 |
| Deur aantal & type | |
| Temperatuurbereik | -24 tot -17 / +2 tot +6 °C |
| Bruto/netto volume | 667 / 593 l |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Statisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Energieklasse | C |
| Energieverbruik per jaar | 401 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.1 kWh/24h |
| Input vermogen | 200 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | 1649 x 528 x 668 mm |
| Dekselnummer en -type | 1 dicht scharnierdeksel, rvs |
| Mand aantal & type | 2 Draadmanden, wit |
| Merk | Tefcold |