Toont alle 5 resultaten
215 W
Drankenkoeling smal – Glasdeur ARV165
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 556,00 excl. btw
SKU:
54747
| Bruto/netto gewicht | 52 / 50 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 390 x 400 x 1820 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 450 x 530 x 1915 mm |
| GTIN / EAN | 5708181740108 |
| Flessen 330 ml | 175 st |
| Petflessen 500 ml | 88 st |
| Blikken 330 ml | 160 st |
| Blikken 500 ml | 112 st |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 6 instelbaar |
| Plankmaten | 285×295 |
| Plankkleur | Bianco |
| Type kap | L-vorm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 155 / 145 l |
| Zwenkwielen | Zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 47 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2049380 |
| Energieverbruik per jaar | 573 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.57 kWh/24h |
| EEI | 49.3 % |
| Input vermogen | 215 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 51 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 304 x 355 x 1464 mm |
| Merk | Tefcold |
Opslagkoeler SD1380
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 648,00 excl. btw
SKU:
16085
| Bruto/netto gewicht | 70 / 64 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 595 x 640 x 1840 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 680 x 710 x 1940 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181002305 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 171 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 498 x 405 mm |
| Planken aantal & type | 5 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 372 / 345 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 101807 |
| Energieverbruik per jaar | 657 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.8 kWh/24h |
| EEI | 67.5 % |
| Input vermogen | 215 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 470 x 440 x 1555 mm |
| Merk | Tefcold |
Opslagkoeler SDU1375
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 661,60 excl. btw
SKU:
16086
| Bruto/netto gewicht | 70 / 64 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 595 x 640 x 1840 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 680 x 710 x 1940 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181002336 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 498 x 405 mm |
| Planken aantal & type | 5 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 372 / 345 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 101833 |
| Energieverbruik per jaar | 657 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.8 kWh/24h |
| EEI | 67.5 % |
| Input vermogen | 215 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 470 x 440 x 1555 mm |
| Merk | Tefcold |
Vrieskast consumptie-ijs IDA500-W1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.188,00 excl. btw
SKU:
67875
| Bruto/netto gewicht | 72 / 68 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9010 |
| Binnenafwerking | Wit RAL9010 |
| Externe maat (BxDxH) | 1544 x 694 x 867 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1590 x 920 x 760 mm |
| 40 ft containerlading | 34 st |
| GTIN / EAN | 5708181753146 |
| Dekselnummer en -type | 2 plat schuifdeksels van glas |
| Mand aantal & type | 0 Draadmand |
| Temperatuurbereik | -23 tot -16 °C |
| Klimaatklasse | 7 |
| Bruto/netto volume | 503 / 408 l |
| Zwenkwielen | Wielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 96 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2593128 |
| Max Ambient | 35°C at 75% RH |
| Energieverbruik per jaar | 842 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.31 kWh/24h |
| EEI | 38.3 % |
| Input vermogen | 215 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 49 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1386 x 536 x 688 mm |
| Merk | Tefcold |
Vriezer voor schepijs IDA500-W1+
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.757,60 excl. btw
SKU:
67571
| Bruto/netto gewicht | 126 / 119 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9010 |
| Binnenafwerking | Wit RAL9010 |
| Externe maat (BxDxH) | 1544 x 694 x 1330 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1590 x 920 x 760 mm |
| 40 ft containerlading | 34 st |
| GTIN / EAN | 5708181752767 |
| Totaal displaygebied | 1.53 m² |
| Temperatuurbereik | -23 tot -16 °C |
| Klimaatklasse | 7 |
| Bruto/netto volume | 503 / 408 l |
| Zwenkwielen | Wielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 96 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2593128 |
| Max Ambient | 35°C at 75% RH |
| Energieverbruik per jaar | 842 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.31 kWh/24h |
| EEI | 38.3 % |
| Input vermogen | 215 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 49 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1386 x 536 x 688 mm |
| Merk | Tefcold |