Toont het enige resultaat
245 W
“Witte koelkast met glasdeur AP600 GB” is toegevoegd aan je winkelwagen. Winkelwagen bekijken
Witte koelkast met glasdeur AP600 GB
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.317,60 excl. btw
SKU:
50021
| Bruto/netto gewicht | 1 / 94 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 750 x 705 x 1880 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | mm |
| GTIN / EAN | 5708181714260 |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende glazen scharnierdeur |
| Plankmaten | 650×530 |
| Planken aantal & type | 4 draadplanken |
| Temperatuurbereik | +1 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 488 l |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Energieklasse | B |
| Input vermogen | 245 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | 622 x 545 x 1603 mm |
| Merk | Tefcold |