Toont alle 2 resultaten
2560 W
Geventileerde display voor schepijs MILLENNIUM LX20
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 15.676,00 excl. btw
SKU:
20333
| Bruto/netto gewicht | 421 / 363 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1826 x 1080 x 1356 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2000 x 1150 x 1620 mm |
| 40 ft containerlading | 12 st |
| GTIN / EAN | 5708181617622 |
| Temperatuurbereik | -20 tot -14 °C |
| Bruto/netto volume | 1080 / 201 l |
| Binnenverlichting | LED |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 148 g |
| Thermometer | Ja |
| Max Ambient | 35°C at 75% RH |
| Energieverbruik per jaar | 11076 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 30.35 kWh/24h |
| Input vermogen | 2560 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 58 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | mm |
| Totaal displaygebied | 1.19 m² |
| Klimaatklasse | 7 |
| Energieklasse | D |
| EEI | 49.7 % |
| Merk | Tefcold |
Geventileerde display voor schepijs MILLENNIUM ST20
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 15.676,00 excl. btw
SKU:
20337
| Bruto/netto gewicht | 421 / 363 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1826 x 1054 x 1356 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2000 x 1150 x 1620 mm |
| 40 ft containerlading | 12 st |
| GTIN / EAN | 5708181617660 |
| Temperatuurbereik | -20 tot -14 °C |
| Bruto/netto volume | 1080 / 201 l |
| Binnenverlichting | LED |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 148 g |
| Thermometer | Ja |
| Max Ambient | 35°C at 75% RH |
| Energieverbruik per jaar | 10859 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 29.75 kWh/24h |
| Input vermogen | 2560 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 58 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | mm |
| Totaal displaygebied | 1.19 m² |
| Klimaatklasse | 7 |
| Energieklasse | D |
| EEI | 48.7 % |
| Merk | Tefcold |