Toont alle 8 resultaten
327 W
Diepvrieseiland met glazen schuifdeksels NEWLINZ220
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.440,00 excl. btw
SKU:
51487
| Bruto/netto gewicht | 153 / 150 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 2200 x 885 x 840 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2290 x 990 x 855 mm |
| 40 ft containerlading | 36 st |
| GTIN / EAN | 5708181734800 |
| Totaal displaygebied | 1.3 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -16 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 845 / 577 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 115 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| Energieverbruik per jaar | 2019 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.53 kWh/24h |
| EEI | 29 % |
| Input vermogen | 327 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 55 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2060 x 720 x 615 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 platte schuifdeksels van gehard glas |
| Aantal scheiders | 3 st |
| Merk | Tefcold |
Diepvrieseiland met glazen schuifdeksels NEWLINZ220B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.440,00 excl. btw
SKU:
55151
| Bruto/netto gewicht | 153 / 150 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 2200 x 885 x 840 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2290 x 990 x 855 mm |
| 40 ft containerlading | 36 st |
| GTIN / EAN | 5708181740931 |
| Totaal displaygebied | 1.3 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -16 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 845 / 577 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 115 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| Energieverbruik per jaar | 2019 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.53 kWh/24h |
| EEI | 29 % |
| Input vermogen | 327 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 55 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2060 x 720 x 615 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 platte schuifdeksels van gehard glas |
| Type koeling | Statisch |
| Aantal scheiders | 3 st |
| Merk | Tefcold |
Hoogwaardige barkoeler SGD-120LE
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.470,40 excl. btw
SKU:
69060
| Bruto/netto gewicht | 60 / 55 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7021 |
| Binnenafwerking | Zilver |
| Externe maat (BxDxH) | 555 x 615 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 980 x 640 x 580 mm |
| 40 ft containerlading | 152 st |
| GTIN / EAN | 5708181755317 |
| Flessen 330 ml | 105 st |
| Petflessen 500 ml | 106 st |
| Blikken 330 ml | 171 st |
| Blikken 500 ml | 105 st |
| Maten onderste plank | 488 x 275 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 165 kg/m² |
| Plankkleur | Zilver |
| Plankmaten | 470 x 355 mm |
| Planken aantal & type | 2 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 135 / 124 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 60 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 2530861 |
| Energieverbruik per jaar | 370 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.01 kWh/24h |
| EEI | 33 % |
| Input vermogen | 327 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 47 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 488 x 425 x 682 mm |
| Merk | Tefcold |
Hoogwaardige barkoeler SGD-120LGE
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.470,40 excl. btw
SKU:
69061
| Bruto/netto gewicht | 63 / 58 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7021 |
| Binnenafwerking | Zilver |
| Externe maat (BxDxH) | 555 x 640 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 980 x 640 x 580 mm |
| 40 ft containerlading | 152 st |
| GTIN / EAN | 5708181755324 |
| Flessen 330 ml | 105 st |
| Petflessen 500 ml | 106 st |
| Blikken 330 ml | 171 st |
| Blikken 500 ml | 105 st |
| Maten onderste plank | 488 x 275 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 165 kg/m² |
| Plankkleur | Zilver |
| Plankmaten | 470 x 355 mm |
| Planken aantal & type | 2 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 135 / 124 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 60 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2530886 |
| Energieverbruik per jaar | 443 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.21 kWh/24h |
| EEI | 40 % |
| Input vermogen | 327 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 47 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 488 x 425 x 682 mm |
| Merk | Tefcold |
Hoogwaardige barkoeler SGD-120RE
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.470,40 excl. btw
SKU:
69058
| Bruto/netto gewicht | 60 / 55 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7021 |
| Binnenafwerking | Zilver |
| Externe maat (BxDxH) | 555 x 615 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 980 x 640 x 580 mm |
| 40 ft containerlading | 152 st |
| GTIN / EAN | 5708181755294 |
| Flessen 330 ml | 105 st |
| Petflessen 500 ml | 106 st |
| Blikken 330 ml | 171 st |
| Blikken 500 ml | 105 st |
| Maten onderste plank | 488 x 275 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 165 kg/m² |
| Plankkleur | Zilver |
| Plankmaten | 470 x 355 mm |
| Planken aantal & type | 2 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 135 / 124 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 60 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 2530861 |
| Energieverbruik per jaar | 370 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.01 kWh/24h |
| EEI | 33 % |
| Input vermogen | 327 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 47 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 488 x 425 x 682 mm |
| Merk | Tefcold |
Hoogwaardige barkoeler SGD-120RGE
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.470,40 excl. btw
SKU:
69059
| Bruto/netto gewicht | 63 / 58 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7021 |
| Binnenafwerking | Zilver |
| Externe maat (BxDxH) | 555 x 640 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 980 x 640 x 580 mm |
| 40 ft containerlading | 152 st |
| GTIN / EAN | 5708181755300 |
| Flessen 330 ml | 105 st |
| Petflessen 500 ml | 106 st |
| Blikken 330 ml | 171 st |
| Blikken 500 ml | 105 st |
| Maten onderste plank | 488 x 275 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 165 kg/m² |
| Plankkleur | Zilver |
| Plankmaten | 470 x 355 mm |
| Planken aantal & type | 2 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 135 / 124 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 60 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2530886 |
| Energieverbruik per jaar | 443 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.21 kWh/24h |
| EEI | 40 % |
| Input vermogen | 327 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 47 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 488 x 425 x 682 mm |
| Merk | Tefcold |
Hoogwaardige voorraadkoeler voor vaten KSC-720E
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.325,60 excl. btw
SKU:
68925
| Bruto/netto gewicht | 122.6 / 114 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7021 |
| Binnenafwerking | Zilver |
| Externe maat (BxDxH) | 745 x 745 x 1340 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1455 x 770 x 770 mm |
| 40 ft containerlading | 45 st |
| GTIN / EAN | 5708181754969 |
| Maten onderste plank | 680 x 330 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 108 kg/m² |
| Plankkleur | Cromato |
| Plankmaten | 679 x 470 mm & 679 x 220 mm |
| Planken aantal & type | 4 vatenplanken |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 460 / 424 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 70 g |
| Thermometer | Ja |
| Input vermogen | 327 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 680 x 655 x 1155 mm |
| Merk | Tefcold |
Machinekoeling, boven SKB-MU
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 984,80 excl. btw
SKU:
71063
| Bruto/netto gewicht | 34 / 32 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7021 |
| Externe maat (BxDxH) | 615 x 525 x 405 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 580 x 625 x 430 mm |
| 40 ft containerlading | 288 st |
| GTIN / EAN | 5708181756642 |
| Deur aantal & type | |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 50 g |
| Thermometer | Ja |
| Input vermogen | 327 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | mm |
| Merk | Tefcold |