Toont het enige resultaat
340 W
Vrieskast consumptie-ijs NIC502SCEB
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 816,80 excl. btw
SKU:
70996
| Bruto/netto gewicht | 122 / 110 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1570 x 650 x 918 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1640 x 765 x 990 mm |
| 40 ft containerlading | 42 st |
| GTIN / EAN | 5708181758844 |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 475 / 367 l |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2579899 |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 957.395 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.623 kWh/24h |
| Input vermogen | 340 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1430 x 510 x 571 mm |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van glas |
| Mand aantal & type | 6 Draadmanden, wit |
| Merk | Tefcold |