Toont alle 4 resultaten
380 W
Displayvrieskast UF400G
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.068,80 excl. btw
SKU:
33856
| Bruto/netto gewicht | 85 / 80 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 585 x 1855 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 690 x 650 x 2050 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181994303 |
| Deur aantal & type | 1 verwarmde glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 490 x 420 mm |
| Planken aantal & type | 7 vaste vriesplanken |
| Totaal displaygebied | 0.72 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 400 / 340 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 494146 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1930 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.29 kWh/24h |
| EEI | 22.5 % |
| Input vermogen | 380 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 484 x 470 x 1620 mm |
| Merk | Tefcold |
Displayvrieskast UF400SG
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.174,40 excl. btw
SKU:
33857
| Bruto/netto gewicht | 85 / 80 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Wit ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 585 x 1855 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 690 x 650 x 2050 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181994310 |
| Deur aantal & type | 1 verwarmde glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 490 x 420 mm |
| Planken aantal & type | 7 vaste vriesplanken |
| Totaal displaygebied | 0.72 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 400 / 340 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 494146 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1930 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.29 kWh/24h |
| EEI | 22.5 % |
| Input vermogen | 380 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 484 x 470 x 1620 mm |
| Merk | Tefcold |
Staande vriezer GN1/1 GUF50
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.624,80 excl. btw
SKU:
68898
| Bruto/netto gewicht | 123 / 110 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS201 |
| Binnenafwerking | SS201 |
| Externe maat (BxDxH) | 484 x 745 x 2100 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 515 x 765 x 2140 mm |
| 40 ft containerlading | 67 st |
| GTIN / EAN | 5708181754846 |
| Deur aantal & type | 1 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Max belasting op planken | 13 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken |
| Temperatuurbereik | -22 tot -18 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 292 / 228 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2368611 |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1449 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.97 kWh/24h |
| EEI | 55.8 % |
| Input vermogen | 380 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 368 x 580 x 1510 mm |
| Merk | Tefcold |
Staande vriezer GN2/1 RF710X1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.739,20 excl. btw
SKU:
54301
| Bruto/netto gewicht | 147 / 138 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 740 x 875 x 2090 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 760 x 905 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 39 st |
| GTIN / EAN | 5708181739348 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende dichte scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken grijs |
| Max belasting op planken | 25 kg/m² |
| Plankmaten | 530×650 |
| Temperatuurbereik | -22 tot -18 °C |
| Bruto/netto volume | 559 / 408 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 130 g |
| Input vermogen | 380 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 533 x 700 x 1501 mm |
| Plankkleur | Grigio |
| Klimaatklasse | 5 |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 2236483 |
| Energieverbruik per jaar | 1062 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.9 kWh/24h |
| EEI | 30.5 % |
| Merk | Tefcold |