Toont alle 5 resultaten
500 W
Displaykoeler NC5000G
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.070,40 excl. btw
SKU:
32943
| Bruto/netto gewicht | 252 / 212 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1370 x 700 x 2022 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1405 x 765 x 2180 mm |
| 40 ft containerlading | 24 st |
| GTIN / EAN | 5708181992958 |
| Flessen 330 ml | 560 st |
| Petflessen 500 ml | 560 st |
| Blikken 330 ml | 960 st |
| Blikken 500 ml | 576 st |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 615 x 445 mm |
| Planken aantal & type | 10 draadplanken wit |
| Totaal displaygebied | 1.3 m² |
| Type kap | D-vorm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 1149 / 1079 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 4 rollers |
| Binnenverlichting | 2 x LED in deurlijst, verticaal |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 145 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 491984 |
| Energieverbruik per jaar | 1024 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.81 kWh/24h |
| EEI | 15 % |
| Input vermogen | 500 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 53 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1250 x 570 x 1331 mm |
| Merk | Tefcold |
GN2/1 Uni-Drawer UD2-3
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.187,20 excl. btw
SKU:
16548
| Bruto/netto gewicht | 154 / 131 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1230 x 700 x 865 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1310 x 770 x 1000 mm |
| 40 ft containerlading | 48 st |
| GTIN / EAN | 5708181360603 |
| Deur aantal & type | |
| Planken aantal & type | 0 – |
| Temperatuurbereik | -21 tot -18 /+ 1 tot +4 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 265 / 154 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 140 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | G |
| EPREL No | 1963069 |
| Energieverbruik per jaar | 3712 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 10.17 kWh/24h |
| EEI | 133.2 % |
| Input vermogen | 500 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 54 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1000 x 565 x 470 mm |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Capaciteit GN-bakken | 6 st |
| Laden | 2 st |
| Merk | Tefcold |
Medische vriezer SE30-45
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 787,20 excl. btw
SKU:
16186
| Bruto/netto gewicht | 76 / 71 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Gepoedercoat staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1284 x 705 x 945 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1350 x 710 x 990 mm |
| 40 ft containerlading | 50 st |
| GTIN / EAN | 5708181002640 |
| Deur aantal & type | |
| Temperatuurbereik | -45 tot -5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 330 / 323 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 61 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 1880 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.15 kWh/24h |
| Input vermogen | 500 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1120 x 440 x 705 mm |
| Dekselnummer en -type | 1 dicht scharnierdeksel |
| Mand aantal & type | 1 Draadmand, wit |
| Merk | Tefcold |
Vriezer voor schepijs MIRABELLA 6
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.047,20 excl. btw
SKU:
20326
| Bruto/netto gewicht | 137 / 117 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7016 |
| Binnenafwerking | Grijs / Roestvrijstaal |
| Externe maat (BxDxH) | 1187 x 677 x 1190 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1270 x 740 x 1290 mm |
| 40 ft containerlading | 27 st |
| GTIN / EAN | 5708181617554 |
| Totaal displaygebied | 0.36 m² |
| Temperatuurbereik | -20 tot -5 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 276 / 184 l |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 2007469 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3924 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 10.75 kWh/24h |
| Input vermogen | 500 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | mm |
| Merk | Tefcold |
Vriezer voor schepijs UDRS7
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.701,60 excl. btw
SKU:
16295
| Bruto/netto gewicht | 119 / 98 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1341 x 723 x 1253 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1420 x 760 x 1310 mm |
| 40 ft containerlading | 24 st |
| GTIN / EAN | 5708181221676 |
| Totaal displaygebied | 0.42 m² |
| Temperatuurbereik | -20 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 317 / 264 l |
| Zwenkwielen | 4 dubbele zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 130 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1029234 |
| Energieverbruik per jaar | 3223 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 8.83 kWh/24h |
| EEI | 23.4 % |
| Input vermogen | 500 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1217 x 450 x 240 mm |
| Merk | Tefcold |